Grzyboria.PL

Forum OTS'a ~ Grzyboria.PL


#1 2011-05-07 21:59:57

Hazzo

Noobek

Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 5
Punktów :   

RESET + REKLAMA GRZYBORII!

Nie wiem czy ktokolwiek czyta to, ale mam tyle do powiedzenia, że szok!

ZRÓB OFICJALNY RESET GRZYBORII, ZAREKLAMUJ NA STRONACH TIBIA.NET.PL ORAZ NA INNYCH, ŻEBY LUDZIE WIEDZIELI, ŻE BYŁ RESET TO WTEDY WBIJĄ, WIĘCEJ EXPOWISK DLA VIP I NIE DLA VIP I ZRÓB REKRUTACJE NA TUTORÓW, A POTEM JAK SIĘ BĘDĄ DOBRZE SPRAWOWAĆ TO NA SENIOR TUTA AWANSIK A POTEM NA CM I NA GM!

Stary ogarnij się, bo grzyboria jest spoko OT ale Ty ją doprowadzasz do chujni!

Jak będzie reset Serva to zrób tak, że kto będzie online odrazu po starcie Server'a to dasz tam ileś pkt dla tych osób, to wtedy więcej ludzi nabijesz.

ZRÓB RESET I KURWA GRAJMY, A NIE ŻE NA SERVIE JEST 5 OSÓB ONLINE...

Ostatnio edytowany przez Hazzo (2011-05-07 22:01:20)

Offline

 

#2 2011-05-08 08:58:02

Dizz

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-04-01
Posty: 16
Punktów :   

Re: RESET + REKLAMA GRZYBORII!

Po chuj nabór na tutów ? .  Przecież po miesiącu kolejny reset będzie . Zrób reset i grajmy . Miesiąc !

Offline

 

#3 2011-05-08 17:28:22

Hazzo

Noobek

Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: RESET + REKLAMA GRZYBORII!

Ja nie wiem o co już chodzi, był reset może za późno zapowiedziany i dlatego tak mało online po starcie albo już w ogóle będzie tak mało i zapowiada się na koniec Grzyborii, bo bądź co bądź ja nie będę grał na OT gdzie jest 15 osób online, nie wiem jak reszta...

Offline

 

#4 2011-05-20 05:53:15

banan015

Noobek

Zarejestrowany: 2011-05-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: RESET + REKLAMA GRZYBORII!

Typie kimkolwiek jestes, ogarnij tego OTS bo jest niezły, nie rób przede wszystkim przekrętów bo to nie ma sensu. Chodzi mi o podwyższanie lvli kumplom, nie wiem czy wiesz, ale kasy i reputacji przez ten fakt nie zyskasz Gram na tym gównie już 3 raz ale jest coraz gorzej, wydaje mi się że powinno być na odwrót 3maj sie i pozdro

Offline

 
Copyrights © 2011 by Grzyboria. All rights reserved.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.smoczalanca.pun.pl www.0net.pun.pl www.kredorp.pun.pl www.hoxford.pun.pl www.forumliterackie.pun.pl